Суд не захотів змушувати Шокіна спростувати інформацію про Мельничука

П'ятниця, 4 вересня 2015, 19:24

Печерський райсуд Києва відмовив депутату, екс-командиру добровольчого батальйону "Айдар" Сергію Мельничуку у задоволенні позову до генпрокурора Віктора Пшонки про захист честі, гідності та ділової репутації.

Відповідну частину ухвали оголосила у п'ятницю суддя Печерського райсуду столиці Наталія Васильєва, пише УНІАН.

"... Суд вирішив в задоволенні позовних вимог за позовом Мельничука Сергія Петровича до генерального прокурора Шокіна Володимира Миколайовича, слідчого Зубкова Андрію Юрійовича відмовити", - зазначається в рішенні суду.

"Апеляційна скарга може бути подана протягом 10 днів до Апеляційного суду Києва через Печерський райсуд. Повний текст ухвали з'явиться через 5 днів", - сказано у документі.

Під час судового засідання суд відмовив Мельничуку та його захиснику у задоволенні клопотання про розширення позовних вимог, зокрема, щодо визнання недостовірною інформації про відкриття проти нього кримінального провадження через нібито організацію банд формування, яку Шокін озвучив на брифінгу 12 травня.

Також суд відмовив позивачеві у задоволенні вимоги викликати на судове засідання як свідків колишнього першого заступника генпрокурора Володимира Гузира і Шокіна, оскільки таке клопотання стороні позивача треба було заявляти до початку розгляду позову по суті.

Відповідаючи на запитання, чи оскаржуватиметься сьогоднішня ухвала суду, адвокат Мельничука Андрій Доманський сказав: "Так, буде оскаржуватися, буде подана апеляційна скарга. Ми очікували такого рішення".

Як відомо, 3 червня Верховна Рада позбавила Мельничука депутатської недоторканності і надала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності, проте відмовилася дати згоду на його затримання та арешт.

Основна стаття, яку інкримінують екс-командиру батальйону "Айдар" Мельничуку, - створення злочинної організації.

У Генпрокурорі раніше заявляли, що Мельничук причетний до скоєння протиправних дій не в зоні бойових дій.

У свою чергу Мельничук подав позов до Шокіна про захист честі і гідності та ділової репутації.

10 червня Генпрокуратура попросила суд обрати запобіжний захід для Мельничука у вигляді застави у розмірі 300 мінімумів доходів громадян.

Печерський райсуд Києва призначив заставу для Мельничука у розмірі 300 тис. грн і заборонив залишати Київ.

16 червня адвокат Любомир Поліщук повідомив, що прихильники Мельничука внесли за нього заставу в розмірі 365 тис. грн.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...