У РФ митникам і співробітникам МНС заборонили відпочивати за кордоном - ЗМІ

Понеділок, 9 листопада 2015, 04:42

У Росії співробітникам міністерства у справах цивільної оборони, надзвичайних ситуацій і ліквідації наслідків стихійних лих (МНС) і Федеральної митної служби (ФТС) заборонили виїжджати на відпочинок за кордон.

Про це повідомляє агентство FlashNord з посиланням на ряд регіональних управлінь відомств у Північно-Західному федеральному окрузі Росії.

За словами одного зі співрозмовників агентства, із забороною "під розпис" ознайомлені всі співробітники МНС.

"Предписано відпочивати на російських курортах, утримуючись від поїздок за кордон, особливо в країни НАТО", - сказав він, зазначивши, що "заборона введена на відвідування більше сотні країн, які мають з США договір про екстрадицію".

Джерело в ФТС сказало FlashNord, що на відміну від МНС підписувати зобов'язання нікого не змушували.

 "Це був лист рекомендаційного характеру, але написаний він так, що розумієш: рекомендації краще виконувати", - зазначив він.

Як пише РБК, в квітні минулого року на сайті МЗС Росії з'явилося попередження для російських громадян, що виїжджають за кордон -їм рекомендувалося утриматися від поїздок до країн, з якими у США є угоди про взаємну екстрадицію.

Наприкінці квітня рекомендації не виїжджати в західні країни розіслало своїм співробітникам керівництво МВС, ФСБ і ФСКН. Кілька співрозмовників в поліції в червні розповідали, що всі офіцери, починаючи від командира взводу і вище, здали в відділи кадрів свої закордонні паспорти. Джерело агентства Інтерфакс в МВС пояснювало, що заборона була введена для співробітників з другої формою допуску, які отримують надбавку "за секретність".

У лютому цього року в ЗМІ з'явилися повідомлення про те, що співробітникам МВС РФ дозволений виїзд тільки в держави СНД, за винятком України, а також в Абхазію і Південну Осетію.