Дуда закликає НАТО пильно спостерігати за ситуацією в Україні

Четвер, 3 березня 2016, 01:42

Президент Польщі Анджей Дуда закликає НАТО пильно спостерігати за ситуацією в Україні.

Про це повідомляє Польське Радіо.

Президент провів зустріч з експертами національної безпеки, зокрема, представниками дев’яти держав, що входять до так званого східного флангу НАТО.

Відкриваючи зустріч польський очільник висловив надію на дотримання мінських домовленостей.

"НАТО повинно моніторувати активність Росії на території нашого східного сусіда", - додав Дуда.

"Також поведінка Росії у цьому контексті показує, чого можна сподіватися найближчим часом від російської політики. Поки що, з сумом мушу зауважити, що жодних позитивних сигналів я не помічаю. Радше – беручи до уваги останні заяви у Мюнхені прем’єра Мєдвєдєва – я схильний сказати, що це свого роду ескалація".

Нагадаємо, минулого тижня російський прем’єр-міністр Дмітрій Мєдвєдєв на конференції присвяченій безпеці заявив, що посилення напруги між Росією та Заходом призвело до "нової холодної війни".

Президент Польщі висловив одночасно надію, що під час саміту НАТО у Варшаві прозвучать конкретні рішення стосовно зміцнення присутності сил Північноатлантичного альянсу у Польщі.

"Якщо з точки зору розвитку НАТО ліпшим варіантом буде не постійна присутність військ, а ротаційна, то це може бути ротаційна присутність, але вона повинна бути помітною", - наголосив Дуда.powered by lun.ua