Деканоідзе анонсувала створення поліцейської академії

П'ятниця, 9 вересня 2016, 13:23

Національна поліція спільно з фахівцями з Канади і США працює над створенням поліцейської академії.

Про це керівник Національної поліції Хатія Деканоідзе заявила в ході виступу на запуску курсів підвищення кваліфікації диспетчерів служби "102", повідомляють "Українські новини".

"Ми зараз дуже тісно працюємо з нашими партнерами з канадцями і з американцями, для того щоб створити реальну кон'юнктуру для створення поліцейської академії... Наші партнери готові нам допомагати в обладнанні і технічній допомозі. Сподіваюся, скоро у нас буде і розуміння, і підтримку для створення єдиного підготовчого центру – Національної поліцейської академії", – сказала вона.

Деканоідзе повідомила, що на даний момент Нацполіцією створена унікальна система підбору та перепідготовки кадрів, зокрема патрульних, дільничних і слідчих.

За її словами, на даний момент в Україні є 11 баз підготовки поліцейських, які відповідають сучасним стандартам.

Вона також оголосила про початок другої фази реформування служби "102", повідомляє "Укрінформ".

"Сьогодні ми запускаємо другу фазу реформування служби "102", що позначається на підготовці, перепідготовці та впровадженні нових стандартів для працівників, які працюють по всій Україні в центрах "102", – сказала вона.

За словами Деканоідзе, сьогодні надходить дуже багато скарг від громадян, коли вони не можуть зателефонувати на лінію "102" або наряди довго їдуть на виклики.

Вона зазначила, що ці проблеми пояснюються об'єктивними причинами, які тісно пов'язані з перепідготовкою, з браком кадрів і техніки.

"Тому друга фаза реформування уніфікованої системи "102" пов'язана з перепідготовкою кадрів, закупівлею нового обладнання, яке поки що тільки в Києві, а потім вже сподіваємося і по всій Україні. І третє, найголовніше – це єдиний стандарт, тобто людина, яка сидить на "102", як він повинен орієнтуватися на сервіс, а не грубо відповідати, що "вибачте, будь ласка, у нас зараз немає вільних нарядів", – сказала вона.powered by lun.ua