В Європі жертвами морозів стали понад 20 людей

Неділя, 8 січня 2017, 02:31

Потоки холодного повітря зі Скандинавії привели до аномально низьких температур по всій Європі, жертвами холодів стали вже понад двадцять осіб.

Про це повідомляє DW.

Аномально низька температура встановилися в перший тиждень нового року в Європі. Найхолодніше було в горах Лапландії - на кордоні між Швецією і Фінляндією. Там термометр показував близько 42 градусів морозу.

У деяких регіонах Польщі температура повітря різко впала за мінус 20 градусів. Через сильне похолодання в країні тільки за дві доби померли десять людей.

В Італії до суботи, 7 січня, жертвами холодів стали сім осіб, в основному, бездомні.

У Німеччині в гірських районах Баварії температура досягала 26,9 градуса. Ожеледь скував рух на багатьох автомагістралях країни. У ряді регіонів влада звернулася до населення з проханням не використовувати автомобілі.

На Туреччину і балканські країни також обрушилися снігові бурі. У Стамбулі випало до 40 сантиметрів снігу, а в деяких регіонах замети досягають метрової висоти.

Болгарська влада повідомили про загибель трьох біженців, які замерзли при переході кордону. Повідомлення про перші жертви холоду надходять також з Чехії, Греції та Росії.powered by lun.ua