Кононенко каже, що не говорив про Савченка ні з Порошенком, ні з Яремою

Середа, 4 квітня 2018, 15:52

Перший заступник голови парламентської фракції БПП Ігор Кононенко запевняє, що не говорив із президентом про долю керівника Миколаївської обласної держадміністрації Олексія Савченка.

"Я не спілкувався з президентом останніх 10 днів, і точно не спілкувався з цього питання" – сказав Кононенко журналісту "Української правди".

"Ярема мене не просив (заступитися за Савченка – ред.). З Яремою два дні тому бачився, бо він мій заступник в обласній партійній організації, але ми обговорювали інші питання", – додав депутат.

Кононенко зазначив: "Я вважаю, що Савченко зробив абсолютно правильно і як людина, і як людина, яка брала участь у бойових діях, що він сам звернувся до адміністрації. Я не знаю по формулюванню, чи-то відпустка, але зараз він не виконує свої функції, чекає розслідування".

"Якщо розслідування доведе, що він винен, звичайно, він має за це відповідати", – сказав Кононенко.

"Моє бачення, що це питання деякими політичними силами піднімається штучно. Просто використовується для самопіару", – додав він при цьому.

У статті Олексія Братущака "Фатальні мрії про борт №1, або Вбивчий піар Савченка" на "Українській правді" йдеться про те, що нардеп Ігор Кононенко та екс-генпрокурор Віталій Ярема могли заступатися за Савченка, відставки якого вимагали націоналісти.

Олексія Савченка з Віталієм Яремою пов’язують давні стосунки: обидва вони працювали в столичній міліції в 1990-ті роки, пізніше перетнулися в "Авант-банку".

Ярема став заступником Кононенка в київській організації БПП "Солідарність". Ходять чутки, що саме Кононенко, який давно дружить із Петром Порошенком, заступається за Савченка.

За інформацією УП, наказ про звільнення керівника області вже готовий, але в Адміністрації президента про відставку поки нібито не думають.

Зараз Савченка відсторонено від посади на час розслідування смерті екс-льотчика Владислава Волошина, який кілька місяців керував Миколаївським аеропортом. Савченко сам написав заяву, бо противники припускали, що він міг довести Волошина до самогубства.

Олексій Братущак, Олена Рощенко, УП
Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.