Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

У Москві незадоволені рішенням ПАРЄ, назвали її недієздатною і русофобською

Вівторок, 9 жовтня 2018, 21:26

У Росії розкритикували рішення Парламентської асамблеї Ради Європи відкласти голосування за зміну санкційних правил в інтересах Москви.

Коментарі російських чиновників поширює ТАСС.

Віце-спікер Держдуми РФ Пьотр Толстой, який курирує міжнародну діяльність нижньої палати російського парламенту, заявив, що неприйняття ПАРЄ резолюції про зміну регламенту означає повну недієздатність асамблеї.

"Після того, як були прийняті санкції проти однієї з національних делегацій, стало ясно, що відсутність в асамблеї всякого консенсусу по поточній роботі доповнюється ще й позицією низки держав: України, Великої Британії та однією з країн Прибалтики, які навмисно продовжували сьогодні дебати з метою випробувати терпіння європейських депутатів", - сказав він.

Глава комітету Ради Федерації з міжнародних справ Костянтин Косачов також розкритикував перенесення розгляду доповіді про повноваження національних делегацій і заявив, що ПАРЄ і надалі перебуває в глибокій кризі.

"Не дивлячись на те, що чинний регламент ПАРЄ, як констатували незалежні міжнародні юристи, суперечить Статуту Ради Європи, для цих русофобів головне - не ПАРЄ і не Рада Європи, а можливість продовжувати зводити міждержавні рахунки", - сказав він.

Косачев також додав, що "поки асамблея залишається місцем зведення міждержавних рахунків, Росія не готова брати в ній участь".

Нагадаємо, Парламентська асамблея Ради Європи на засіданні 9 жовтня не знайшла голосів для зміни санкційних правил заради РФ і відклала вирішення цього питання на наступний рік.

Детально про дебати та про те, в чому полягає перемога – в статті "Кремль програв битву за Страсбург: як підкилимна гра Ягланда призвела до поразки росіян у ПАРЄ".

Європейська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: