Справа Зайцевої: стали відомі результати нової експертизи на опіати

Вівторок, 11 грудня 2018, 15:33

В суд прийшов висновок Харківського обласного бюро судово-медичної експертизи, де вказано, що експерти знову не змогли визначити, чи була фігурантка смертельної ДТП Олена Зайцева під впливом опіатів у момент аварії.

Про це у Київському райсуді Харкова повідомила адвокат потерпілих Лариса Матвеєва, передає місцеве видання МГ "Об'єктив".

За її словами, у висновку судово-медичної експертизи співробітники Бюро вказали, що у них немає достатньо даних, щоб визначити, чи була Зайцева в момент ДТП під впливом опіатів.

Також повідомляється, що Матвєєва звернулася до дисциплінарної комісії зі скаргою на прокурорів.

Адвокат вважає, що звинувачення невірно кваліфікувало пом'якшувальні обставини провини Зайцевої, оскільки збиток потерпілим відшкодовано не в повному обсязі і тому це не може пом'якшити її вину.

Зазначається, що суддя вирішив перенести засідання суду на 14:00 19 грудня, оскільки адвокат Дронова не зміг бути присутнім у суді, бо перебуває у лікарні.

Як повідомлялося, суд у справі смертельного ДТП у Харкові призначив додаткову експертизу щодо обвинуваченої Олени Зайцевої.

Раніше слідству не вдалося знайти лікаря-нарколога, яка обстежила Олену Зайцеву на предмет наявності опіатів.

Увечері 18 жовтня 2017 року в Харкові сталася смертельна аварія за участю автомобіля Lexus, який їхав на червоне світло і від зіткнення з Volkswagen Touareg вилетів на тротуар та перекинувся. Внаслідок ДТП загинули 5 осіб, ще 6 отримали поранення різного ступеню тяжкості. Пізніше в лікарні померла ще одна постраждала в аварії.

За кермом Lexus перебувала 20-річна донька харківського бізнесмена Олена Зайцева. Аналіз показав присутність у сечі Зайцевої опіатів у момент скоєння ДТП.

Пізніше повторна експертиза не виявила опіатів у Зайцевої.

6 грудня, за висновками експертиз у справі про ДТП у Харкові, в організмі Зайцевої виявили речовини, які містять кодеїн. У МОЗ також підтвердили, що Зайцева була під наркотиками.

На одному з засідань Зайцева визнала свою провину у скоєнні ДТП.powered by lun.ua