Юний полонений моряк написав з російського СІЗО: Поверніть нас додому

Понеділок, 24 грудня 2018, 16:49

Полонений внаслідок атаки прикордонників РФ у Керченській протоці український моряк Андрій Ейдер написав листа з московського СІЗО, де утримується разом з іншими військовополоненими моряками.

Копію листа, який датовано 19 грудня,  на своїй сторінці у Facebook оприлюднила журналіст телеканалу UATV Таїсія  Турчин. 

Наймолодший з українських моряків, Ейдер зазнав поранення під час нападу російських військових на українські кораблі і переніс операцію.

У своєму листі він розповів про стан свого здоров'я та умови перебування у СІЗО та завершив звернення привітанням з наступаючими святами та проханням "Поверніть нас додому".

Військовий зазначив, що "хочеться скоріше повернутися додому".

"Мрію, щоб це сталося хоча б до кінця січня, але мені здається, цій мрії не дано збутися... Уявлення не маю, наскільки це все затягнеться - півроку, рік... Сподіваюся на найскоріше політрішення, поки що часу пройшло досить небагато. ... Не хочеться, щоб про це забували, адже 24 людини сидять просто так у СІЗО іншої країни... Адже усі ці люди - військові, вони служать  народу України", - зазначив Ейдер. 

"Поверність нас додому, не забувайте нас", - закликав юнак.

Також він згадав про "допити" та "зустрічі з різними людьми", які має у СІЗО. 

 

Говорячи про умови перебування у СІЗО, полонений зауважив, що вони "можна сказати, нормальні".

"Є книги, електрочайник, холодильник, батареї гріють. Могло бути і гірше ... Рани затягуються, можу ходити нормально, кульгаю. Сходами підійматися і спускатися важко. ... Йду на поправку", - додав Ейдер. 

Читайте також:

Полонені моряки: де вони зараз, що на них чекає і як Україна буде їх звільняти

Нагадаємо, 

Українська правда


powered by lun.ua