Кримський "суд" лишив у СІЗО полоненого українського моряка з "Нікополя"

Понеділок, 24 грудня 2018, 19:45

Кримський "Верховний суд", підконтрольний РФ, залишив під арештом курсанта Одеської морської академії, члена екіпажу катера "Нікополь" Владислава Костишина, захопленого ФСБ у Чорному морі 25 листопада.

Як повідомляє "Крим.Реалії", Костишина залишили в СІЗО до 24 січня, скоротивши термін арешту на одну добу через "технічну помилку".

Читайте також:

Полонені моряки: де вони зараз, що на них чекає і як Україна буде їх звільняти

Що таке воєнний стан, як він може вплинути на майбутні вибори, роботу ЗМІ і мої права?

Війна у Керченській протоці: таран, штурмовики та захоплення українських кораблів

Нагадаємо, 

  • 25 листопада російські військові біля берегів Криму таранили, обстріляли і захопили українські катери "Бердянськ" і "Нікополь" і буксир "Яни Капу", які прямували з Одеси до Маріуполя через Керченську протоку.
  • Після атаки прикордонників РФ на українські військові катери і взяття в полон українських моряків російські суди в Криму заарештували 24 українських військових. Троє з них під час атаки росіян зазнали поранень.
  • Відповідно до рішення "судів", під арештом вони перебуватимуть до 25 січня 2019 року.
  • Українським військовослужбовцям висунули обвинувачення за ч. 3 ст. 322 КК Росії (незаконне перетинання кордону), їм загрожує до 6 років позбавлення волі. Після "вироків суду" усіх українських військовослужбовців відправили до СІЗО "Лефортово" у Москві.
  • В ході допитів українські військові заявляють слідчим ФСБ під протокол, що є військовополоненими.
  • 26 листопада у відповідь на агресію РФ у Чорному морі в 10 областях України було запроваджено військовий стан на 30 днівpowered by lun.ua
Усі новини...