Мати Ноздровської стверджує, що до вбивства доньки причетний нардеп

Понеділок, 28 січня 2019, 16:54

Мати вбитої юристки Ірини Ноздровської звинувачує в причетності до смерті доньки колишнього роботодавця - члена депутатської групи "Партія "Відродження" Антона Яценка.

Про це за результатами засідання Тимчасової слідчої комісії з розслідування вбивств і нападів на активістів повідомив у Facebook народний депутат Мустафа Найєм.

"Звинувачення матері Ірини Ноздровської щодо народного депутата Антона Яценка стали для мене сюрпризом", - написав він.

За словами нардепа, він добре знає матеріали цієї справи, але про цю версію почув тільки в понеділок під час засідання ТСК.

Найєм пише, що раніше таку версію не озвучували ні родичі загиблої, ні її адвокати.

"Думаю, рішення про перевірку цієї версії повинні прийняти правоохоронні органи в рамках своїх повноважень", - повідомив нардеп.

Сім'я убитої Ноздровської сумнівається в результатах розслідування, згідно з яким, вбивця активістки діяв самостійно.

ТСК за результатами засідання прийняла рішення підтримати клопотання адвокатів про виділення окремого виробництва, в рамках якого провести повторну експертизу злочину.

За словами народного депутата Тетяни Чорновол, помічником якої деякий час була Ноздровська, юристка раніше працювала на Яценка.

"Під час Майдану в неї зіграло почуття справедливості, і вона кинула роботу, пішла на Майдан. Тоді вона прийшла до мене, розповіла, що допоможе з матеріалами для журналістських розслідувань по корупціонеру. Після Майдану завдяки їй вдалося зруйнувати схему Антона Яценка з монополізації сфери оцінки. Під час цієї співпраці її життю погрожували. Сам Антон Яценко їй дзвонив", - розповіла Чорновіл в коментарі УП.

Читайте також: Вбивство Ноздровської. До чого тут люди Саакашвілі, Авакова і шість "причетних"

Нагадаємо:

Українська правда


powered by lun.ua