Порошенко приїде на "Олімпійський" здавати нові аналізи

Середа, 10 квітня 2019, 11:28

Кандидат у президенти Петро Порошенко збирається прибути на НСК "Олімпійський" і здати аналізи представникам волонтерської антидопінгової організації VADA.

Це "Українській правді" підтвердило джерело в Адміністрації президента.

"Так. Ми плануємо прибути на НСК "Олімпійський", - зазначили в АП.

10 квітня боксер Володимир Кличко закликав кандидатів на пост президента Петра Порошенка і Володимира Зеленського прибути на НСК "Олімпійський" і здати аналізи представникам VADA з 15 до 18 години.

Тим часом, у Зеленського розповіли про перші 10 рішень і призначення в разі перемоги на виборах.

Добровільна волонтерська організація VADA співпрацює зі світовою WADA, проте світова організація не проводить подібних тестів, але організації користуються однією лабораторією. 

Нагадаємо:

  • 7 квітня Порошенко заявив, що готовий пройти антидопінговий тест VADA і анонсував приїзд спеціалістів в Україну.
  • 5 квітня кандидати у президенти Володимир Зеленський та Петро Порошенко здали аналізи у різних місцях. Зеленський здав лише кров, а Порошенко - кров, сечу і волосся.
  • За кілька годин результати аналізів Зеленського і Порошенка стали відомі. 
  • Експрес-тест не показав психоактивних речовин в організмі Порошенка, ґрунтовний тест на наркотики можуть робити до 2 тижнів. Аналіз на алкоголь дав негативний результат. 
  • При цьому Зеленський оприлюднив документ, на якому датою здачі аналізу значилося 2 квітня, а трохи пізніше - з датою 5 квітня. У клініці "Євролаб" пояснили, що в результатах помилково вказали невірну дату забору крові, а сам кандидат прокоментував це так: "В нашій історії з аналізами стався казус".
  • У штабі  Порошенка заявили, що Зеленський здав аналізи на алкоголь і наркотики не як належить - мав би здати на тест і волосся, адже воно зберігає сліди наркотичних речовин близько 90 днів.
  • Боксер Володимир Кличко запропонував кандидатам у президенти України здати аналізи у VADA.
  • Згодом Кличко-молодший заявив, що результати аналізів на наркотики і алкоголь, які 5 квітня здали кандидати у президенти - обман, оскільки для проведення аналізу необхідно не менше 48 годин.  

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування