Ще один чиновник зі "справи Гандзюк" написав заяву про відставку

Вівторок, 9 квітня 2019, 09:55

Заступник голови Херсонської обласної адміністрації Євген Рищук, який може бути причетний до вбивства активістки Катерини Гандзюк, услід за головою ОДА Андрієм Гордєєвим написав заяву про відставку.

Про це сам Рищук повідомив в Facebook.

"Як всім відомо, в п'ятницю Глава ОДА Гордєєв А.А. написав заяву на звільнення. Мій крок такий же. Я прийшов в ОДА на запрошення Андрія Гордєєва і йду разом з ним. Як мені здається (багато посміються), саме так і має бути", - написав чиновник. 

 

За його словами, він пропрацював на посаді заступника голови ОДА "три плідних роки" і багато зробив "в області і для області".

"Чи шкодую я про те, що обміняв своє затишне життя на роботу в ОДА? Ні. Я придбав сивину і повагу багатьох людей в області", - написав Рищук.

Він додав, що і далі буде "працювати для людей, тільки вже в ролі депутата обласної ради".

"Що стосується того проплаченого марення під назвою „Хто замовив Катю Гандзюк?"  можу сказати одне. Я вірю, що рано чи пізно знайдемо справжнього замовника. Що стосується мене – я все сказав в СБУ, пройшов поліграф і готовий допомагати всім, хто шукає справжнього замовника. А для себе роблю висновок: мене хтось дуже боїться", - підсумував Рищук.

Нагадаємо:

  • 6 квітня голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв, який може бути причетний до вбивства активістки Катерини Гандзюк, подав у відставку з займаної посади за власним бажанням.
  • 31 липня 2018 року у Херсоні біля під'їзду невідомий облив активістку Катерину Гандзюк кислотою. Вона потрапила до реанімації з сильними опіками, а за 3 місяці померла у лікарні після численних операцій.
  • У причетності до її вбивства підозрюють членів БПП – голову Херсонської ОДА Андрія Гордєєва та його заступника Євгена Рищука, тимчасово відстороненого від посади.
  • Після першого туру президентських виборів активісти з ініціативи "Хто замовив Катю Гандзюк?" закликали діючого президента Петра Порошенка звільнити причетних, на їх думку, до вбивства Гандзюк херсонських чиновників Андрія Гордєєва та Євгена Рищука.
  • У "справі Гандзюк" поліція затримала 5 підозрюваних: В'ячеслава Вишневського, Віктора Горбунова, Володимира Васяновича, Сергія Торбина та Микиту Грабчука. 
  • 4 грудня 2018 р. правоохоронці оголосили про підозру в організації нападу на Гандзюк людині на прізвище Левін.Олексій Левін (Москаленко) є помічником депутата Херсонської облради Миколи Ставицького. У січні 2019 року СБУ оголосила Левіна у розшук. 
  • Батько Гандзюк заявив, що організатор вбивства його дочки співпрацював з партійцем "Батьківщини" Владиславом Мангером та членом БПП Андрієм Гордєєвим.
  • Мангер заявив, що припиняє членство у "Батьківщині" на час розслідування, 9 лютого Мангера виключили з "Батьківщини" і рекомендували піти з посади глави облради.

Українська правда