Прикордонники затримали літак, що возив контрабанду до ЄС

Четвер, 9 січня 2020, 17:04
Прикордонники затримали літак, що возив контрабанду до ЄС

В Івано-Франківській області прикордонники затримали літак "АН-2", на якому здійснювалася контрабанда сигарет в Румунію.

Джерело: сайт Державної прикордонної служби

Деталі: Також затримані троє українців, жителі Хмельницької та Івано-Франківської областей, які перебували на борту повітряного судна.

За даними ДПСУ, злочинці використовували тактику швидкого завантаження тютюнових виробів у польових умовах (на проміжних місцях посадки/злету), щоб їх не помітили правоохоронці, але ті все ж змогли встановити маршрути, місця злету і посадки контрабандистів.

 

Дослівно: "Сьогодні (9 січня) вночі на ділянці відділу прикордонної служби "Герца" Чернівецького загону зафіксували порушення кордону повітряним апаратом з України в Румунію та зворотно. А коли літак приземлився на аеродромі – у місті Коломия (за 100 км від кордону), його затримали".

Чому це важливо: Як пояснюють прикордонники, порушення кордону малими та безпілотними літальними апаратами не рідкість в Україні. А оскільки пілоти-контрабандисти намагаються пролетіти непоміченими, їх повітряні подорожі доволі ризиковані. Нерідко спроби порушення кордону літальними засобами закінчуються катастрофами.

Українська правда
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: