Новини 14 грудня: нові карантинні обмеження, збільшення кількості тестувань

Понеділок, 14 грудня 2020, 21:11

Уряд ввів нові карантинні обмеження з 19 грудня, Тестувань на COVID роблять менше, Степанов пояснив чому, — актуальні новини 14 грудня.

Про нові карантинні обмеження

З 19 грудня в Україні дещо зміняться обмеження в роботі закладів харчування, проведенні масових заходів в закладах освіти і приміщенні церков. 

Про збільшення кількості тестувань

В Україні стали робити менше тестів на виявлення COVID-19, саме тому Міністерство охорони здоров'я розширює перелік симптомів, при яких тестування робитимуть безкоштовно.

Про Толоку Української правди

УП дарує футболку з оновленим Дон Кіхотом кожному підписнику Толоки УП, який підтримає видання від 1000 грн на рік. Акція діє до 7 січня. 

Долучайтеся до Толоки УП і отримуйте ексклюзивні промокоди від бізнес-партнерів Української правди.

 

Про інші важливі новини

Народний депутат від "Слуги народу" Юрій Камельчук заявив, що COVID-19 є вигадкою, і що він не довіряє жодній вакцині.  

Кабінет Міністрів на позачерговому засідання 14 грудня перерозподілив 6 мільярдів гривень видатків держбюджету на фонд боротьби з COVID-19.

Федеральна служба безпеки Росії причетна до отруєння відомого російського опозиційного політика Олексія Навального речовиною "Новічок" в аеропорту Томська.

У США у понеділок почалася вакцинація проти Covid-19, яка стане найбільшою в історії країни кампанією з імунізації населення.

Національний координаційний центр кібербезпеки при РНБО інформує про високий рівень кіберзагрози в Україні через масштабну кібератаку в США.

Виноробний завод "Масандра" (100% акцій) в окупованому Росією Криму "купила" дочірня компанія банку "Росія" "Південний проєкт" - найбільшим акціонером банку є друг президента РФ Путіна Юрій Ковальчук.

В неділю ввечері на Сицилії прокинувся найбільший діючий вулкан Європи Етна.

Користувачі у всьому світі повідомляли про перебої у роботі сервісів Google, найбільше вражена Європа та Японія.