Зеленський: Сучасну армію було побудовано завдяки волонтерам

Субота, 5 грудня 2020, 16:19

Президент Володимир Зеленський вважає, що сучасну українську армію було багато в чому побудовано завдяки волонтерам.

Джерело: Зеленський під час зустрічі з волонтерами та працівниками Військово-медичного клінічного лікувально-реабілітаційного центру Міноборони в Ірпені Київської області, повідомляє пресслужба президента

Пряма мова: "Хочу подякувати всім волонтерам. Я вважаю, що завдяки вам на початку війни на Донбасі багато в чому було побудовано українську армію. Ту сучасну армію, яка в нас сьогодні є".

"Волонтери своєю енергією та самовідданістю у 2014 році об'єднали всю Україну, захищаючи її від російської агресії".

Деталі: На думку Зеленського, держава в деяких речах має рівнятися на волонтерів. Він пообіцяв звернути увагу на ті питання, де держава могла б допомогти й де вона недопрацьовує.

Президент також зазначив, що саме волонтери дуже швидко знайшли ту національну ідею, яку багато років шукають для України.

У Міжнародний день волонтерів Зеленський ознайомився з роботою відділення реабілітації пацієнтів з ампутованими кінцівками та обмеженими фізичними можливостями, неформально поспілкувався з військовослужбовцями та вручив державні нагороди. Також він оглянув відділення фізичної та спортивної реабілітації, обладнання, яке використовується для відновлення українських військових після тяжких поранень.

Українська правда
powered by lun.ua