Пораненого у голову бійця врятували, але половина тіла паралізована  

Вівторок, 9 березня 2021, 15:48

Українського бійця, якого поранили 5 березня на Донбасі, вдалося врятувати, проте права частина тіла залишається паралізованою.

Джерело: Facebook-сторінка головного лікаря Дніпропетровської обласної лікарні ім. Мечникова Сергія Риженка

Пряма мова Риженка: "У п’ятницю до реанімації полі травми надійшов поранений у голову боєць. Владиславу 32 роки, він з Кіровоградщини. Поранення отримав 5 березня поблизу Красногорівки.

Снайперська куля прошила голову навиліт. Вхідний отвір у тім’яній, а вихідний – в потиличній ділянці.

Сильно пошкоджена ліва півкуля мозку. До Мечникова доставлений бортом у комі. Негайно взятий в операційну. Нейрохірурги видалили кісткові уламки та зруйновані ділянки мозку.

Всі ці дні тривала боротьба за життя. На сьогодні стан вдалося стабілізувати. До Владислава повернулася свідомість. Нарешті можемо сказати, що загрози для життя немає.

Але вся права половина тіла у Владислава залишається паралізованою. На щастя, центр мовлення, який теж знаходиться в лівій півкулі, поки вдається врятувати. Владислав може розмовляти і розуміє мову. Попереду тривале лікування та реабілітація".

Деталі: Риженко розповів, що у понеділок до лікарні везуть ще пораненого з Донецької області із кульовим пораненням в ногу.

Передісторія:

  • 5 березня в районі проведення операції Об’єднаних сил в результаті обстрілу один український воїн отримав вогнепальне поранення.

Українська правда


powered by lun.ua