Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

"Зрадники": Медведєв допустив повернення смертної кари для росіян

Середа, 2 листопада 2022, 13:45
Зрадники: Медведєв допустив повернення смертної кари для росіян
Дмитро медведев і володимир путін, фото Reuters 2007 рік

Заступник голови Ради безпеки РФ Дмитро Медведєв допустив скасування мораторію на смертну кару в Росії, зокрема для "зрадників".

Джерело: Медведєв у Telegram

Деталі: За його словами, в Росії почали діяти "жовто-блакитні диверсанти", які не згодні з політикою РФ: "Тобто ми в себе цих виродків прийняли, дали їм можливість отримати освіту. У відповідь – теракти і диверсії".

Реклама:

Він стверджує, що до них можна прирівнювати і росіян, які підпалюють військкомати та руйнують інші державні об'єкти. 

Пряма мова: "Вирок таким негідникам (під час Другої світової війни - ред.) був один – розстріл без суду і слідства. Прямо на місці злочину. Тому що якщо ти зрадник, який скоїв такий злочин у воєнний час, то в тебе немає ні віку, ні національності, ні навіть права на захист свого життя.

У рамках нинішньої Конституції мораторій на смертну кару може бути подолано в разі необхідності за умови зміни правових позицій Конституційного суду Росії. Це питання вибору засобів захисту інтересів наших людей, держави і суспільства".

ВІДЕО ДНЯ

Що цьому передувало: 

  • У Росії діє мораторій на смертну кару, проте РФ вийшла зі складу Ради Європи і перестала бути стороною Європейської конвенції про захист прав людини. Таким чином, обмежень для відновлення смертної кари немає.
  • 26 лютого Медведєв уже висловлювався про можливість повернути смертну кару в Росію.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...