Лидера Меджлиса срочно вызывают в прокуратуру

Воскресенье, 4 мая 2014, 17:25

Лідеру Меджліса Рефату Чубарову зателефонував працівник ФСБ та повідомив, що він має терміново прибути у прокуратуру Криму.

Про це повідомив сам Чубаров. За його словами, спершу зустріч із прокурором планувалася на 5 травня на 10:00, однак пізніше працівник ФСБ Володимир Шевченко повідомив, що вона має відбутися 'терміново'.

'Можливо, їм потрібно зачитати вам якийсь документ. Якщо ви не можете приїхати, то ми можемо приїхати до місця вашого перебування', - процитував ФСБшника Чубаров.

Зустріч, за його словами, має відбутися о 19:00.

Разом з тим учасники акції протесту проти заборони російської влади на в'їзд до Криму лідеру кримських татар Мустафі Джемільову отримують повістки в суд, пише Крим. Реалії.

Як розповів один з активістів, який попросив не називати його ім'я,  (брав участь у акції в Сімферополі 3 травня), 4 травня до нього прийшов дільничний інспектор сімферопольської "поліції", який вручив йому протокол про вчинення адмінправопорушення.

Активісту ставлять у провину порушення громадського порядку (участь у несанкціонованому мітингу), за яке передбачається штраф від 30 до 50 рублів.

Напередодні активіст був серед тих, хто ходив пішохідним переходом біля автостанції "Західна", блокуючи рух дорогою.

Ці дії місцеві "поліцейські" знімали на відео. Cудячи з усього, учасників акції ідентифікували з цієї відеозйомки.

Також стало відомо, що аналогічні 'запрошення' в суд отримали і учасники аналогічної акції протесту в Бахчисараї.powered by lun.ua