Харківській "Батьківщині" зареєстрували Авакова

Вівторок, 7 вересня 2010, 13:50

Головне управління юстиції в Харківській області зареєструвало Арсена Авакова головою Харківської обласної організації партії "Батьківщина".

Як повідомила УНІАН заступник начальника Управління Юлія Коваленко, інформація про зміни у складі керівних органів Харківської організації "Батьківщини", в тому числі і про обрання її головою Авакова, "була взята до відома увечері 6 вересня".

"Всі процедури були здійснені згідно з відповідними законами України", - зазначила Коваленко.

Раніше представники "Батьківщини" заявили, що їм відмовляють у реєстрації головою обласної парторганізації Авакова, якого звітно-виборча конференції Харківської обласної організації ВО "Батьківщина" 29 червня обрала своїм лідером.

6 вересня лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко заявила, що її партія фактично позбавлена можливості брати участь у місцевих виборах вже у чотирьох областях.

"Ми не будемо брати участь, якщо не буде виправлена ситуація, в Харківській, Київській, Львівській і Луганській областях", - сказала вона, завивши, що в цих областях відбулася зміна керівників обласних організацій партії, однак органи юстиції не беруть до відома інформацію про зміну керівників.

Того ж дня Головне управління юстиції в Харківській області спростувало звинувачення.

Управління заявило про "відверто недостовірний характер інформації заяв представників "Батьківщини" про нібито навмисне перешкоджання Головним управлінням юстиції у Харківській області у взятті до відома інформації про зміни у складі керівних органів Харківської обласної організації цієї партії".

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua