Янукович похвалився перед Клінтоном "українським Давосом"

Вівторок, 5 жовтня 2010, 10:03


Президент України Віктор Янукович провів зустріч із екс-президентом США Вільямом Клінтоном.

Зустріч відбулася в понеділок, 4 жовтня, повідомляє прес-служба президента України.

На початку розмови Янукович подякував Клінтону за його інтерес до України і, зокрема, участь у щорічному сьомому Ялтинському саміті, високо оцінив його виступ там.

Український президент та екс-президент США обговорили підсумки цьогорічного Ялтинського саміту.

Глава держави, зокрема, зазначив, що бере участь майже у кожному саміті від початку його заснування.

"Інтерес до саміту, кількість політиків, бізнесменів, які беруть у ньому участь, постійно зростає", - констатував президент і назвав цей захід своєрідним "Давосом" в Україні. 

"І це чудово. Це той майданчик, де можна провести дискусію, обмінятися думками, послухати експертів", - заявив Янукович.

Він також відзначив, що на цьогорічному зібранні в Ялті він мав дуже плідну зустріч зі своїм польським колегою Броніславом Коморовським.

Зі свого боку, екс-президент США зазначив, що він давно зацікавлений Україною.

За словами Клінтона, останні декілька років щодо питань боротьби зі СНІДом в Україні працює Фонд Вільяма Клінтона, засновником якого є екс-президент США. Сьогодні, зазначив він, ця організація надає медикаменти понад 19 тисячам хворих на СНІД в Україні.

"Ваша країна дуже добре справляється з тим, що ще кілька років тому могло стати великою бідою", - сказав Клінтон стосовно боротьби України з ВІЛ/СНІДом.

Янукович, у свою чергу, підкреслив, що ті заходи, які відбулися у Києві за участю екс-президента США під час його відвідання України цього разу, "безумовно заслуговують на увагу та повагу".

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua