"Мажор", який спровокував смертельне ДТП, бере участь в автоперегонах

Вівторок, 5 липня 2011, 13:37

Син одеського депутата Фелікс Петросян, який спровокував у 2008 році масштабне ДТП, взяв участь в автоперегонах в Одесі.

Петросян взяв участь у другому етапі чемпіонату України з дрифтингу - автоперегонів по трасі з великою кількістю поворотів - і був за кермом праворульного Nissan Silvia s13, пише Сегодня.

Випускник Юракадемії і екс-кандидат у депутати міськради від Партії пенсіонерів України явно не почувався нещасним і з задоволенням позував перед фотокамерами, зазначає видання.

За словами дріфтера Олексія, який попросив не називати його прізвище, Петросян - справжній фанат перегонів на спортивних авто.

"В одеській команді Monza Drift він вважається досвідченим гонщиком. Швидкість і автоспорт - захоплення всього його життя, навіть дівчата у нього на другому плані. А в перегони він вдарився після того, як потрапив в аварію на Вільямса. Про ту подію він намагається не згадувати. Каже тільки, що його сім'я нікого з потерпілих не образила", - розповів Олексій.

Тим часом, як зазначає газета, судовий процес у справі Петросяна явно спущений на гальма.

Незважаючи на те, що 26 січня 2010-го Верховний суд за касацією одеської облпрокуратури повернув справу до Приморського райсуду Одеси на додатковий розгляд, тут 7 червня 2010-го справу прикрили.

На думку судді (редакція має у своєму розпорядженні рішення суду), в діях Петросяна не вбачається порушення вимог правил дорожнього руху, а смерть водія "Деу Ланос" сталася не з вини Петросяна.

На думку одеського юриста Костянтина Завальнюка, Петросян вже не понесе відповідальності.

"Харківська експертиза стала останнім надгробним каменем на його обвинувальному вироку. По суті, це просто смішно - експерти-криміналісти "не побачили" зв'язку між смертю водія "Деу Ланос" і тим, що Петросян керував машиною в п'яному вигляді. Навіть прокуратура втратила інтерес до цієї справи. Тому, швидше за все, через рік ВСУ визнає Петросяна невинуватим і підтвердить рішення Приморського райсуду", - сказав він.

Як відомо, в ніч на 13 січня 2008 року на вулиці Вільямса в Одесі 19-річний студент Одеської юракадемії Фелікс Петросян врізався на джипі "Тойота Прадо" в "Деу Ланос".

В аварії постраждали 11 автомобілів, а водій "Ланоса" загинув.

У результаті експертизи було доведено, що Петросян керував автомобілем, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння.

За фактом ДТП було проведено більше десятка експертиз, проте в Приморському райсуді Одеси визнали Петросяна невинуватим і закрили справу.

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.
Усі новини...