СБУ: Терористів у Василькові "пасли" два дні і дві ночі

Понеділок, 22 серпня 2011, 21:08

Операція по затриманню співробітниками Служби безпеки України зловмисників тривала дві доби.

Про це повідомило джерело "Фокусу" в СБУ, знайоме з подробицями операції по затриманню підозрюваних терористів, які нібито готували масштабний вибух під час святкування Дня Незалежності.

Джерело стверджує, що звинувачення силовиків у провокаціях безпідставні, і затримання підозрюваних у підготовці теракту пройшло у відповідності з усіма посадовими інструкціями.
 
"Безпосередньо сама операція тривала два дні і дві ночі. Оперативна група "пасла" підозрюваних цілодобово", - повідомило джерело.

За його словами, саморобний вибуховий пристрій було виявлено в нежитловому приміщенні, і на місці затримання, як повідомлялося раніше, дійсно були виявлені листівки, які закликають до зносу пам'ятників Леніну.

"Я особисто знаю хлопців, які брали участь у затриманні, - вони працювали чесно. Це не провокація", - зазначив співрозмовник видання.

Як відомо, 22 серпня співробітники СБУ Василькові Київської області затримали трьох учасників організованого злочинного угруповання, які 24 серпня планували здійснити вибух у Києві або передмісті.

Пізніше стало відомо, що затримані активісти організації "Патріот України".

У Соціал-національній асамблеї, членом якої є "Патріот України", заявили, що в приміщенні офісу була виявлена ​​фальшива листівка, складена провокаторами від імені СНУ.

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.