Кіріл знову зібрався до України

Четвер, 4 серпня 2011, 17:27

Патріарх Московський Кіріл приїде до Луганська, щоб освятити храм Ікони Божої Матері.

Близько 15 тисяч прихожан зможуть відвідати літургію Патріарха Кіріла, заплановану на 14-15 вересня в Луганську, повідомляє прес-служба Луганської обладміністрації.

В рамках візиту патріарх відвідає Східноукраїнський національний університет ім. В. Даля, наступного дня проведе літургію на міській площі. Головною подією програми стане участь Кіріла в освяченні храму на честь Ікони Божої Матері «Розчулення» УПЦ (МП).

Голова Луганської ОДА Володимир Пристюк вже звернувся до прикордонної служби області з проханням по можливості прискорити процес переходу державного кордону для прихожан із сусідніх областей Російської Федерації. Також він дав відповідні доручення щодо забезпечення транспортом тих парафіян, які приїдуть з міст і районів.

"Кожен з нас повинен розуміти всю міру відповідальності за підготовку візиту духовної особи такого рівня. Ми повинні зробити все, аби ця подія залишилася в пам'яті кожної людини як світле, радісне свято", - підкреслив Пристюк.

Нагадаємо, нещодавно журнал "Фокус" звинуватив Московський патріархат у спробі влаштувати переворот в українській православній церкві з метою усунення діючого керівництва, але задум не вдався, оскільки був викритий київським митрополитом.

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.