"Регіонали" згадали про зняті з розгляду канікули для україномовних станцій

П'ятниця, 4 листопада 2011, 12:42

У Партії регіонів заявляють про існування законопроекту про податкові канікули для україномовних радіостанцій.

Про це заявила "регіоналка" Олена Бондаренко, коментуючи ухвалений в четвер закон про зменшення квот на україномовний контент в ефірах.

"Якщо ми хочемо мотивувати українську музику і українські радіостанції, то ми не повинні цього робити за рахунок чогось іншого", - сказала вона.

"Ще півроку тому ми з моїми колегами попри різну політичну приналежність внесли законопроект, яким передбачено податкові канікули терміном на 5 років для радіостанцій, які мають 100% українське мовлення та трансляцію україномовної музики", - сказала вона.

"Податкова ставка - нуль", - додала вона.

Бондаренко висловила подив, що цей проект закону досі не надійшов до комітету з питань свободи слова "хоча вже давно мав би там бути, а також вже давно мав би бути у сесійній залі для першого читання".

"Але, на жаль, в комітеті зараз ситуація неприйнятна для конструктивної роботи, оскільки авторитету у голови комітету просто немає", - сказала вона.

Як відомо, цей законопроект є змінами до Податкового кодексу і був внесений на розгляд парламенту в лютому цього року.

Однак на сайті Верховної Ради в розділі проходження законопроекту написано, що 18 жовтня цього року "вручено подання на зняття з розгляду" комітетом з питань податкової і митної політики у зв'язку з прийняттям Податкового кодексу.

Українська правда