Каплієнко каже, що Забзалюк сам попросив у них гроші... на лікування

Середа, 8 лютого 2012, 14:30

У "Реформи заради майбутнього" спростовують інформацію про передачу 450 тисяч доларів Роману Забзалюку за вступ до групи.

Про це заявив у коментарі журналістам представник групи Володимир Каплієнко.

За його словами, наприкінці грудня минулого року "християнин і громадянин України Роман Забзалюк звернувся до групи з уклінним проханням допомогти йому у лікуванні, яке треба було провести в іншій країні, виходячи з того, що його товариші йому відмовили".

"Ми вирішили йому допомогти - допомога була колективною. Я не знаю, що це за цифра 450 тисяч, ми говорили про лікування в Ізраїлі, ішлося про суму трохи менше ніж 100 тисяч і ми скидалися хто скільки міг", -  сказав Каплієнко.

В зв'язку з цим, він назвав заяви Забзалюка щодо корупційних схем серед членів фракції - провокацією, і поставив під сумнів автентичність наданих Забзалюком записів.

"Те, що сьогодні сталося - це шок для мене, я не розумію, як можна так ставитися до друзів, які простягнули тобі руку допомоги", - додав він.

У свою чергу інший депутат з групи "Реформи заради майбутнього" Валерій Камчатний також заявив, що Забзалюк сам просив гроші на лікування в Ізраїлі.

"Він у нас і не був практично. Він прийшов, упав на коліна, попросив допомоги у Ігоря (Рибакова) для лікування в Ізраїлі. Його ж фактично не було ні в Україні, ні в парламенті. Він же не з’являвся останні 2 місяці взагалі. Він не був на жодному засіданні групи. Я його бачив лише раз у цьому місяці – вчора ввечері", - сказав Камчатний Тижню.

Він назвав політичною провокацією заяву  Забзалюка, відкинувши всі звинувачення у тому, що депутатська група перекуповує парламентарів.

"Ну прослухайте ті записи, проаналізуйте. Нехай компетентні органи вивчать, зроблять висновки", - сказав Камчатний. 

Разом з тим, сам Забзалюк пізніше спростував інформацію про те, що просив кошти у групи "Реформи заради майбутнього".

Як відомо, у середу депутат Роман Забзалюк заявив, що він ніколи не виходив з "Батьківщини" але за це вихыд йому запропонували 450 тисяч доларів.

Українська правдаpowered by lun.ua