На Банковій радять партіям заманювати жінок нестандартно

Вівторок, 6 березня 2012, 13:14

В адміністрації президента вважають, що до питання представництва жінок у виборчих партіях потрібно підходити нестандартно.

Про це сказала керівник головного управління з питань конституційної правової модернізації адміністрації президента Марина Ставнійчук, повідомляє Інтерфакс-Україна.

На її думку, оскільки в Україні на законодавчому рівні не обумовлено представництво жінок у виборчих списках, необхідно підійти до цього питання нестандартно.

"Нам варто подумати про нестандартні підходи, про цілу низку заходів, соціальну рекламу, яка б спонукала суспільство до того, щоб воно простимулювало політичні партії на присутність жінок у виборчих списках", - сказала Ставнійчук.

У свою чергу національний координатор Міжнародної організації праці в Україні Василь Костриця зазначив, що гендерна рівність в Україні залишається лише "на папері".

"Згідно зі статистичними даними, в Україні майже 1,5 млн осіб працюють у несприятливих умовах, серед них майже 400 тис - жінки, причому далеко не всі отримують необхідні компенсації", - зазначив він.

Костриця підкреслив, що виробничий травматизм жінок залишається стабільно високим за останні 10 років.

За його словами, в 1999 році на виробництві загинуло 67 жінок, в 2007 - 93, а в 2010 - 73.

Він також з жалем зазначив, що в Україні "не все в порядку зі збалансованою гендерною статистикою".powered by lun.ua