Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Порошенко не хоче бути "нулем", тому зустрічається з колегами Грищенка

П'ятниця, 6 квітня 2012, 08:05

В української влади є розуміння надзвичайно великої небезпеки, яку потягне за собою фальсифікація виборів до Верховної Ради.

Про це повідомив міністр економічного розвитку і торгівлі Петро Порошенко в ефірі телеканалу ТВі.

"Нещодавно прочитав на "Фейсі", вже не пам'ятаю автора: абсолютно не страшно коли ти один, на багато гірше, коли ти нуль. Коли ти нічого не можеш зробити", - зазначив він.

"Я хотів би своїми діями продемонструвати наскільки багато залежить від однієї людини", - додав політик.

"На сьогоднішній день я намагаюсь зробити все для того, щоб якщо є слово Порошенко люди в цьому були впевнені. Поки що мені це вдається", - заявив Порошенко.

Міністр запевнив, що може "говорити з усіма, причому різними мовами".

"На початку цього тижня декілька міністрів закордонних справ країн Євросоюзу запросили мене до Стокгольму на зустріч за ініціативою міністра закордонних справ Швеції Карла Більдта, дуже потужної особистості, величезного друга і адвоката України", - розповів міністр.

"Питання вільних і незалежних виборів в країні є фактично визначальним на сьогодні для європейців в питанні цінностей, чи на сьогоднішній день зможе український народ зробити вільне волевиявлення", - зазначив він.

При цьому відповідаючи на уточнююче запитання, чи розуміє це нинішня українська влада, Порошенко заявив: "Я спілкувався і з президентом, і з прем’єр-міністром, я не спілкувався з Партією регіонів, бо це є політична складова, але я переконаний в тому, що розуміння надзвичайно великої небезпеки, яку потягне за собою фальсифікація виборів, є в усіх".

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: