Голова селища ледь не вбив депутата за підготовку акції протесту - ЗМІ

Неділя, 6 травня 2012, 12:14

Глава селища Лиманське Роздільнянського району Одеської області побив депутата за підготовку акції протесту проти чергового підвищення тарифів.

Про це "Думській" повідомили в Комітеті виборців України в Одеській області.

Відповідно до повідомлення, голова Лиманської селищної ради, відставний військовий Володимир Устенко дізнався про заплановану акцію під час відпочинку в одному з місцевих ресторанів. Кинувши все, він сів у машину і попрямував до депутата.

При зустрічі з організатором зборів, безпартійним депутатом Олександром Критиченком, селищний голова спочатку почав кричати на депутата, після чого кілька разів вдарив. Потім, вже лежачого, бив ногами і продовжував це робити до тих пір, поки з двору не вибіг син потерпілого і ударом лопати не зупинив Устенка.

У важкому стані, з відбитими нирками, зламаними ребрами, сечовим міхуром, що лопнув, і інсультом, Критиченко був госпіталізований в обласну лікарню, де проходить лікування.

Для Устенка бійка обернулася пошкодженими шийними хребцями, і в даний момент він знаходиться в Одеському військовому госпіталі.powered by lun.ua