Кузьміна дивує "масовий психоз" навколо побиття Тимошенко

Середа, 9 травня 2012, 22:10

Повідомлення про побиття екс-прем'єра Юлії Тимошенко в Качанівській колонії - провокація з метою дискредитації української влади.

Про це заявив перший заступник генпрокурора Ренат Кузьмін в Європарламенті в Брюсселі в середу на засіданні "круглого столу" з приводу ситуації з Тимошенко, передає УНІАН.

"Я знаю те, що Тимошенко ніхто не піддавав тортурам, не бив, це - провокація, що має на меті дискредитацію української влади", - сказав Кузьмін.

"Ну кому прийде в голову бити жінку в слідчому ізоляторі, і не просто жінку, а Тимошенко, прем'єр-міністра України, до якої так прискіпливо ставляться всі європейці?", - запитав перший заступник генпрокурора.

Кузьмін зазначив, що за весь час перебування Тимошенко її 260 разів оглядали лікарі, при цьому 60 разів з них - оглядали вищі керівні особи Міністерства охорони здоров'я. За його словами, Тимошенко обстежили 30 докторів наук і академік.

"І в цій ситуації, коли вона щодня відвідується своїми адвокатами, дочкою, депутатами, членами Європарламенту, хто б наважився побити її?", - сказав Кузьмін.

Він також зазначив, що до цього часу Тимошенко не дозволила провести її огляд після побиття, і на сьогодні не існує жодного медичного висновку, що підтверджує факт побиття Тимошенко.

"Більше того, немає жодного медичного висновку, що підтверджує взагалі наявність будь-яких синців і тілесних ушкоджень на її тілі. І який масовий психоз навколо цієї події", - здивувався перший заступник генпрокурора.

"Я б звернувся до вас з проханням, перед тим, як приймати рішення, і перед тим, як висловлювати свою позицію, вислухайте й іншу сторону. Цілком можливо, ваша думка зміниться", - сказав Кузьмін, звертаючись до присутніх.

Він також відзначив готовність вирішувати існуючі в Україні проблеми, в тому числі в законодавчій сфері.

За словами Кузьміна, вже зараз відбувається реформування законодавства, а до Тимошенко допускають лікарів, депутатів українського і європейського парламентів.

"Ми готові йти назустріч, йти на все для того, щоб ситуацію з цією проблемою вирішити", - підкреслив Кузьмін.powered by lun.ua