В Івано-Франківську "регіоналам" принесли свинячі голови без язиків

Середа, 4 липня 2012, 16:14

Під будівлею Івано-Франківської облдержадміністрації виставили відрізані свинячі голови без язиків на знак протесту проти мовного законопроекту "регіоналів".

Про це, зокрема, пише Ярослав Онищук у своєму Facebook.

 

"Свинячі голови під стінами будівлі Івано-Франківської облдержадміністрації, обрізані язики, повстанські пісні й гасла на захист української мови – саме так в Івано-Франківську протестують проти скандального мовного законопроекту Ківалова-Колісніченка", - повідомляє блогер.

"Насилені на дерев’яні палі свинячі голови із відрізаними язиками символізують депутатів із Прикарпаття, а також головних регіоналів, які вчора віддали свої голоси за антиукраїнський закон: Сергій Кивалов, Валерій Келестин, Вадим Колесніченко, Володимир Личук, Ігор Зварич, Василь Чуднов", - йдеться у повідомленні. .

Організатори акції протесту обіцяють впродовж доби не припиняти пікету.

Як відомо, 3 липня більшість у Верховній Раді ухвалила у другому читанні скандальний законопроект про засади державної мовної політики.

"Регіонал" Василь Чуднов уже заявив, що не брав участі в голосування за нього, і попросив відкликати нібито його голос із голосування "за".powered by lun.ua
Усі новини...