В "Батьківщині" кажуть, що коробки, якими завалили суд, були оформлені

3 перегляди
П'ятниця, 7 вересня 2012, 19:23

Співробітники Вищого адмінсуду отримали наказ знищити заяви сотень тисяч українців, які приєдналися до судового позову Арсенія Яценюка проти президента Віктора Януковича.

Про це у п’ятницю повідомляє прес-служба партії "Батьківщина", коментуючи заяву ВАСУ про те, що опозиція має забрати коробки, які виставили в холі суду.

"Суд у будь-який спосіб намагається усунутися від розгляду цієї справи. Об’єднана опозиція наголошує, що згідно з законом, за пошкодження процесуальних документів передбачена відповідальність - аж до кримінальної", - йдеться в заяві.

"Батьківщина" звертається до працівників ВАСУ із закликом утриматися від протизаконних дій, які порушують права і свободи сотень тисяч українців, які приєдналися до судового позову проти президента Януковича", - додали в опозиції.

"Об’єднана опозиція нагадує, що всі заяви громадян про приєднання до позову в якості третьої особи подавалися до ВАСУ з відповідним описом. Працівники ВАСУ отримали заяви та перенесли їх до канцелярії суду. Відповідний відеозапис є в розпорядженні прес-служби", - нагадали в партії.

"Ми вимагаємо від суду належного зберігання документів та прийняття по ним відповідного судового рішення", - йдеться в заяві.

Як відомо, Вищий адміністративний суд України повернув депутату Арсенію Яценюку позовну заяву до президента Віктора Януковича про визнання протиправними дій останнього.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua