Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Колесніков: Скандали на проблемних округах - "інсинуації опозиції"

П'ятниця, 9 листопада 2012, 12:07

Віце-прем'єр Борис Колесніков вважає, що не слід драматизувати ситуацію з проблемними округами.

Про це він заявив в інтерв'ю "Кореспонденту", повідомляє УНІАН.

"З 225 округів проблемних - 11. Як можна говорити про якісь порушення, якщо за пропорційною системою ніяких порушень не виявлено? Причому всі це підтвердили. Якщо є суперечки в мажоритарних округах, вони повинні вирішуватися цивілізовано", - зазначив він.

Колесніков заявив, що, якщо не вдалося досягти компромісу на рівні дільниці, то потрібно домагатися перерахунку.

"Чому представники, які програли, не беруть відеодокументи і не йдуть до суду? Це питання до них ", - заявив він.

"Це опозиція вважає, що проблеми є, а влада - що їх немає. Тож для таких випадків є суд. Яке рішення він прийме, того влада і визнає переможцем. По Києву, наприклад, люди, які сперечаються, взагалі не представляють владу. Так що все це виключно інсинуації опозиції, мета яких - отримати для себе додаткові бали, а також дестабілізувати процеси в Україні", - заявив Колесніков.

Він також зазначив при цьому, що "ні до чого доброго це не приведе. Я це все проходив з цими помаранчевими шахраями в 2004-2005 роках. Вони хочуть другу серію? Будь ласка. Але Партія регіонів не має ніякого відношення до фальсифікацій".

Колесніков також заявив, що Партії регіонів вдасться створити більшість, при цьому він не уточнив, хто стане союзником "регіоналів". Відповідаючи на запитання, чи буде ПР співпрацювати зі "Свободою", він заявив:

"Ми не бачимо за нею глибокої ідеї - ні політичної, ні економічної. Це все вже було, всі просто забули, що було 80 років тому в Європі. І закінчилося дуже плачевно".

Крім того, "регіонал" висловився з приводу поновлення складу Кабміну.

"Мені як члену чинного уряду як мінімум неетично це коментувати. Але я вважаю, що наш уряд попрацював вдало. Є якісь плюси, є мінуси .... Але я впевнений, що у президента вистачить рішучості до кінця довести справу. Інакше країна просто не може йти вперед, вона продовжить стагнацію", - заявив він.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: