Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Раді рекомендують ухвалити закон про розширення доступу до інформації

Середа, 5 червня 2013, 17:00

Комітет з питань свободи слова рекомендує парламенту ухвалити у другому читанні та в цілому законопроект про розширення доступу до публічної інформації.

Таке рішення було одноголосно ухвалено на засіданні комітету 5 червня, повідомляє голова цього комітету Микола Томенко на своєму персональному сайті.

Зокрема, йдеться про законопроект "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям закону "Про інформацію" (у новій редакції) та закону "Про доступ до публічної інформації" (№ 0947), а також про 35 поправок до нього, уточнив Томенко.

Опозиціонер наголосив, що цей законопроект знімає багато неузгодженостей в реалізації закону "Про інформацію".

Зокрема, він забороняє включення до генеральних планів інформації з обмеженим доступом, забезпечує відкритий доступ до протоколів сесій міських рад, рішень та висновків їх постійних комісій, посилює заборону обмежувати доступ до інформації про розпорядження комунальним майном і бюджетними коштами органами місцевого самоврядування та багато іншого.

Також комітет рекомендував Верховній Раді ухвалити у другому читанні та в цілому законопроект "Про проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо посилення гарантій свободи слова в Україні та протидії цензурі)" (№ 0942).

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: