У Києві взяли до уваги заяви Росії щодо нелегально працюючих українців

13 переглядів
Вівторок, 2 липня 2013, 17:11

У Міністерстві закордонних справ врахували заяву голови Федеральної міграційної служби Росії Костянтина Ромодановського щодо українців, які нелегально працюють на території Росії.

Про це повідомив заступник директора департаменту інформаційної політики МЗС Василь Зварич, коментуючи інформацію про 700 тисяч українців, що підлягають депортації з РФ.

"Ми взяли до уваги це висловлювання. Україна підтримує конструктивний діалог з російською стороною в усіх питаннях порядку денного, у тому числі з приводу захисту законних прав та інтересів громадян України за кордоном", - цитує дипломата "Інтерфакс-Україна".

Як повідомлялося, за даними Федеральної міграційної служби РФ, загальна кількість трудових мігрантів з України в Росію в 2012 році склало більше 1,3 мільйонів осіб.

За словами Ромодановського, з цієї кількості понад 1 мільйон українців працюють у РФ без відповідного оформлення документів.

Російське законодавство передбачає різні заходи покарання для порушників міграційного та трудового законодавства, в тому числі і заборону на в'їзд в країну.

За словами керівника ФМС Росії, на сьогоднішній день близько 700 тис. громадян України є кандидатами на закриття їм в'їзду в РФ.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua