Азаров розповів, що дав Україні російський кредит

П'ятниця, 27 грудня 2013, 12:46

Український прем'єр Микола Азаров заявив, що фінансова допомога Росії дозволила стабілізувати міжнародні резерви України.

Про це він сказав у інтерв'ю на Першому національному 27 грудня.

"Кредит нам дав одне, за великим рахунком - стійкість валютних резервів" , - сказав він.

"Вони (золотовалютні резерви - ред.) у нас зараз значні. Вже кредитні рейтинги нам підняли всі рейтингові агентства" , - зазначив Азаров.

Прем'єр підкреслив, що фінансова допомога дозволить "кредитувати нашу економіку, знижувати ставки за кредитами"

"Ось це (кредит від РФ - ред.) та допомога, яку ми очікували від МВФ, приблизно в тому ж обсязі. Ми не отримали її , бо були висунуті неприйнятні умови. Ми отримали її від Росії, і це дає нам право з оптимізмом дивитися в 2014-й рік", - заявив Азаров.

Як відомо, 17 грудня президент Віктор Янукович з'їздив до Москви й уклав ряд угод. Зокрема, "Газпром" знизив ціну газу для України на третину – $268,5 за тисячу кубометрів буде з початку 2014 року.Крім того, Росія надає Україні 15 мільярдів доларів.

Україна 20 грудня 2013 вже випустила єврооблігації на 3 мільярди доларів з терміном погашення в 2015 році і ставкою купона 5%. 24 грудня прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв заявив, що Росія в понеділок, 23 грудня, вже придбала ці боргові зобов'язання.

Українська правдаpowered by lun.ua