Тарута: Ми повинні відстояти Україну

45 переглядів
Субота, 1 березня 2014, 21:51

Донецький бізнесмен Сергій Тарута закликав українців об’єднатися перед загрозою російської окупації.

Про це він написав у своєму зверненні до громадян.

"Шановні співвітчизники, я звертаюся до вас не як голова ради директорів корпорації ІСД, а як російськомовний громадянин України, житель Донбасу в якому тече як українська, так і російська кров", - зазначив Тарута.

"Я закликаю всіх, кому дорога Україна і її майбутнє, кожному у кого серце розривається від сьогоднішніх новин, консолідувати зусилля для збереження цілісності нашої держави. Я сподіваюся всі розуміють, що прийняті в Москві рішення можуть призвести до розколу нашої країни і тривалого громадянського конфлікту з численними людськими жертвами", - наголосив він.

На переконання бізнесмена, введення російських військ на територію України можна розглядати тільки як "військову окупацію мирної території".

"Чи потрібно пояснювати, чим для нас з вами це закінчиться? Думаю, ні - ми просто втратимо все. Все, що вкладено і побудовано за 23 роки незалежності - буде знищено, якщо не вогнем, то економічною розрухою. Ми повинні відстояти Україну. Так, недосконалу. Так, різномовну. Але нашу!"

Він також закликав українських бізнесменів, громадян та політиків об'єднуватися.

"Сьогодні ми всі - українці. Все під одним, нашим національним прапором. Чи не час зводити рахунки один з одним. Як жити великою родиною далі - розберемося потім. Сьогодні потрібно захищати свою країну - всіма силами, які у нас є. Тому що без об'єднання сил зараз, "потім " у нас може і не бути", - резюмував Тарута.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua