Сепаратисти Луганщини нарахували собі 94-98% за "самостійність"

Понеділок, 12 травня 2014, 09:03

Сепаратисти стверджують, що "самостійність" проголошеної "Луганської народної республіки" на так званому "референдумі" підтримали 94-98% виборців.

Такі попередні "результати" озвучив один із лідерів сепаратистів Луганщини, який називає себе "головою ЦВК з проведення референдуму про статус Луганської області" Олександр Малихін, якого цитує російське інформагентство "Новости".

"На сьогоднішній ранок оброблено 28 територіальних комісій. Очікуємо дані з територіальних комісій зі складних районів, там, де хлопці потрапляють під вплив Національної гвардії, за проміжним даними, за державну самостійність Луганської народної республіки проголосували 94-98% виборців", - заявив Малихін.

За його словами, точніші дані очікуються на 12:00 за Києвом у понеділок після отримання даних із "проблемних територіальних виборчих округів", а також даних про результати голосування "жителів регіону" у Москві.

Малихін затверджує, що "у цілому голосування відбулося".

За його словами, усього на території Луганської області – 32 територіальних виборчих дільниці.

Василь Нікітін, який називає себе прес-секретарем "Армії Південного Сходу", заявив, що результати референдуму і план подальших дій Луганської народної республіки буде оголошено на мітингу 12 травня.

"У понеділок о 17 або 18 годині відбудеться всенародний мітинг, де ми плануємо оголосити офіційні результати референдуму й обговорити подальші дії Луганської народної республіки", - сказав він, цитує РІА "Новости".

Нікітін додав, що членів виборчої комісії, які везуть у Луганськ протоколи, супроводжує збройна охорона у зв'язку з інформацією про можливі провокації й спроби відібрати протоколи з результатами голосування.

Раніше один із лідерів донецьких сепаратистів Роман Лягін, який відповідає за підрахунок голосів, заявив, що явка на так званому "референдумі"у його області склала 74,87%. За словами Лягіна, у Донецькій області 89,07 % проголосували за визнання самопроголошеної ДНР, проти - 10,19 %, 0,74 % "бюлетенів" визнані зіпсованими.powered by lun.ua