"БЄС" ЗАЯВИВ КОМАНДИРУ "ДОНБАСУ", ЩО ВБИВ УСІХ ПОЛОНЕНИХ

П'ятниця, 23 травня 2014, 18:03

Лідер терористів Ігор Безлер заявляє, що його формування вбило всіх полонених бійців батальону Донбас.

Про це він заявив командиру батальйону Семену Семенченку, про що той розповів  виданню ЛIГАБiзнесIнформ.

Командир "Донбасу" також повідомив, що обмін полоненими з терористами не відбувся, оскільки йому дзвонив підполковник ГРУ Росії Ігор Безлер і сказав, що всі полонені знищені.

Безлер

"Поки не побачу їхніх тіл, підтвердити їхню загибель не можу", - сказав Семенченко.

Він також повідомив, що у п'ятницю в лікарні помер боєць добровольчого батальйону Донбас, що потрапив цього ранку у засідку в районі с. Карлівка Донецької області.

За його словами, у супротивника була "перевага у силах", однак втрати з боку терористів "у три рази більші".

"З тієї сторони були крупнокаліберні кулемети. Підозрюю, що ми натрапили на другий Слов'янськ, який готували під вибори", - зазначив Семенченко.

У той же час Семенчеко вважає, що його батальйон зрадили.

"Як тільки батальйон "Донбас" подав надію на звільнення нових районів Донецької області, сталося поки непояснене.  Хоча пояснення все-же є. "Донбас" зрадили й інформація про їхні пересування стала відома терористам", - сказав Семенченко, слова якого на його сторінці опублікували волонтери.

Зв'язок з батальйоном поки недоступний.

Частина бійців "Донбасу" потрапила в полон, або були вбиті. Поранені близько двадцяти бійців батальйону.

Поранені були відправлені в лікарню Донецька. Станом на 17:50 близько 60 сепаратистів оточили лікарню Калініна в Донецьку. У "Свободі" вважають, що бійців "злив" хтось з медперсоналу.

Раніше лідер терористів, підполоковник ГРУ  Безлер уже брав відповідальність за загибель бійців Нацгвардії під Волновахою.powered by lun.ua