У коаліції вже почали ділити портфелі

П'ятниця, 4 липня 2014, 12:38

Фракції коаліції готові озвучити прем’єру Арсенію Яценюку свої пропозиції щодо посилення уряду.

Про це заявили лідери  фракції УДАР та "Свобода", коментуючи відповідний заклик прем’єра на засіданні парламенту.

Зокрема, за словами Олега Тягнибока, може йтися про заміну шістьох – сімох міністрів.

"Йдеться про нові кандидатури в уряді, і вони вже були озвучені на зборах коаліції", - сказав він.

"Я не хочу озвучувати прізвища, оскільки не хочу бути першоджерелом", - додав він.

У свою чергу лідер фракції УДАР Віталій Ковальчук сказав, що фракція делегуватиме в уряд представників, керуючись критеріями їхнього професіоналізму та здатністю працювати в команді.

На прохання озвучити якщо не прізвища, то хоча б галузі, де буде мінятися керівництво, Ковальчук відповів: "На сьогодні ми бачимо, що є питання до міністра охорони здоров'я, виникають певні застереження щодо економічного блоку. Крім того, у нас відсутній перший віце-прем'єр".

"Також необхідно, щоб в уряді хтось займався імплементацією українського законодавства до Угоди про асоціацію. А крім того, ми вже говорили про необхідність створити міністерство, яке б займалося переселенцями тимчасово окупованих територій", - додав він.

На запитання, чи правда, що прем’єр Арсеній Яценюк погрожував депутатам своєю відставкою, якщо вони не проголосують за закон про реформування ГТС та надзвичайний стан ПЕК, Ковальчук спитав у журналіста, звідки у нього така інформація, і  сказав, що "не може коментувати заяви, які не офіційно не були озвучені".

Як, відомо перед голосуванням з'явилася інформація, що Яценюк погрожував подати у відставку після провального голосування в четвер.

Разом із тим в п’ятницю, за словами джерел, він фактично змусив депутатів, "половина яких сидить на схемах", проголосувати за ці закони.

Українська правдаpowered by lun.ua