У суді над Штепою нацгвардійці заборонили журналістам знімати процес

Середа, 5 листопада 2014, 13:41

Червонозаводський районний суд Харкова в середу розпочав розгляд обвинувачення стосовно підозрюваної в тероризмі й зазіханні на територіальну цілісність екс-мера Слов'янська Нелі Штепи.

Про це заявив, відкриваючи судове засідання, головуючий суддя Денис Чудовський, передають "Українські Новини".

Справа розглядається колегією суду.

На початку засідання представники прокуратури внесли клопотання про необхідність направлення клопотання у Вищий спеціалізований суд з питання підсудності цієї справи.

Представник прокуратури зазначив, що слідство у справі, відповідно до розпорядження генерального прокурора, вела прокуратура Харківської області.

Водночас дії, які інкримінуються обвинувачуваній, були вчинені на території Слов'янська Донецької області й, на думку прокуратури, можуть розглядатися міським районним судом Слов'янська.

Захист і обвинувачувана підтримали дане клопотання.

Представник захисту зазначив, що Слов'янський міськрайонний суд працює у штатному режимі й навіть розглядає справи інших судів, що перебувають на неконтрольованій Україною території в зоні антитерористичної операції.

Штепа зазначила, що 3 листопада вона відправила клопотання про визначення підсудності.

Вислухавши думки сторін, суд вийшов у дорадчу кімнату.

У залі перебувають родичі Штепи та журналісти.

Військовослужбовці Національної гвардії, які перебувають у залі суду, заборонили журналістам проведення фото- і відеозйомки в залі суду, незважаючи на те, що відповідну постаново головуючим суддею оголошено не було.powered by lun.ua