Пукач сидить комфортно і каже, що вивозив тисячі таких, як Гонгадзе

484 перегляди
Понеділок, 8 грудня 2014, 19:01

Екс-генерал МВС Олексій Пукач, який відбуває покарання за вбивство журналіста Георгія Гонгадзе, перебуває в комфортних умовах за гратами.

Про це заявила захисник вдови Гонгадзе Валентина Теличенко після засідання Апеляційного суду щодо розгляду апеляції Пукача у понеділок.

"Він сидить у комфортних умовах замість того, щоб відбувати покарання. Його годують дуже якісно, до нього звертаються, як до генерала, він почувається "перцем" у цій історії", - сказала адвокат.

"Сьогодні і під час судового засідання, і в проміжку, коли судді ще не зайшли до зали, розказує Пукач, який Гонгадзе був злочинець, що він таких, як Гонгадзе, тисячі вивозив", - розповіла Теличенко.

Як відомо, колишній високопоставлений працівник МВС України, у 2000-2003 роках начальник головного управління кримінального розшуку МВС Олексій Пукач 29 січня 2013 року був визнаний винним у вбивстві засновника "Української правди" Гонгадзе.

Його засудили до довічного ув'язнення. Але захист Пукача оскаржує вирок.

8 грудня 2014 року Апеляційний суд Києва відклав розгляд апеляції на вирок Пукачу. Як зазначає "5 канал", нове засідання у цій справі відбудеться не раніше лютого 2015 року.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua