Росіянам пропонують альтернативу закордонному відпочинку — військові санаторії

Субота, 2 січня 2016, 20:22

У Міноборони Росії вважають, що альтернативою відпочинку за кордоном після скасування польотів в Туреччину і Єгипет стануть військові санаторії.

Про це заявив у суботу начальник управління медико-психологічної реабілітації та санаторно-курортного забезпечення Міністерства оборони РФ Дмитро Трішкін, повідомляють РИА Новости.

За його словами, скасування польотів в Туреччину і Єгипет з РФ вплинуло на обсяг продажів путівок в санаторії Міноборони Росії.

"І ми це вже відчуваємо по тій активності людей, які звертаються до нас з проханнями видати відповідні путівки на лікування в наших здравницях, особливо в літній період часу", - заявив Трішкін.

За його словами, попит на відпочинок у здравницях Міністерства оборони РФ росте протягом півтора років.

"І вже сьогодні, незважаючи на те, що зимовий період не завжди затребуваний, величезна кількість бажаючих отримувати лікування і в січні, і в лютому, і в березні - а не тільки в літній період", - підкреслив Трішкін.

Як відомо, польоти російських авіакомпаній в Єгипет були припинені через катастрофу аеробусу А321, який летів із Шарм-еш-Шейха в Петербург, в результаті якої загинули 224 людини.

Пізніше влада Росії заборонила продаж туристичних путівок до Туреччини та чартерні рейси через інцидент з російським бомбардувальником Су-24М, збитим турецькими ВПС.powered by lun.ua