Міноборони розраховує на 6 тисяч контрактників щомісяця

Четвер, 3 березня 2016, 14:07

У Міністерстві оборони розраховують, що середня кількість бажаючих вступити на військову службу за контрактом у Збройних силах становитиме щомісяця близько 5-6 тисяч осіб.

Про це заявив журналістам у Києві в четвер очільник оборонного відомства генерал Степан Полторак, повідомляє "Укрінформ".

"Ми розраховуємо, що на місяць таких бажаючих укласти контракт буде не менше 5-6 тисяч. Звичайно, якщо ми будемо рухатися такими темпами, то ми вийдемо на ту чисельність професійних Збройних сил України, яка буде спроможна виконати основні завдання", - сказав він. 

Міністр нагадав, що лише за перший місяць 2016 року про бажання проходити службу в ЗСУ за контрактом заявили 9 тисяч громадян. Наразі прийнято на службу вже 7 тисяч військових.

За словами Полторака, збільшенню кількості бажаючих укласти контракт сприяло зростання мінімального розміру грошового утримання для військовослужбовців, зокрема, для рядового в розмірі 7 тисяч гривень на місяць.

Як раніше заявляв міністр оборони, необхідність проведення чергової часткової мобілізації буде залежати від обстановки на фронті, спроможності військових частин і активності набору військовослужбовців на контрактну службу в ЗСУ.powered by lun.ua