Білоус: Рішення суду щодо ОПЗ не має відношення до приватизації

3962 перегляди
Неділя, 3 квітня 2016, 15:23

Рішення Стокгольмського суду жодним чином не вплине на плани щодо приватизації ОПЗ і на процеси, які вже було розпочато і які ніхто не збирається зупиняти.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав голова ФДМУ Ігор Білоус.

Рішеня суду щодо боргу ОПЗ перед Фірташем не має відношення до приватизації. Закликаю ЗМІ припинити поширення домислів і...

Опубликовано Ігором Білоусом 3 апреля 2016 г.

"Закликаю ЗМІ припинити поширення домислів і недостовірної інформації. Сподіваюся, ми всі зацікавлені в проведенні прозорої приватизації і залученні в економіку країни і на завод іноземних інвестицій, а не в розповсюдженні провокацій і паніки", - написав Білоус.

За його словами, Стокгольмський суд заборонив лише відчуження необоротних активів ОПЗ.

"Ми продаємо акції, а не, наприклад, окремі будівлі чи агрегати з виробництва аміаку. Рішення цього суду жодним чином не вплине на плани щодо приватизації ОПЗ і на процеси, які вже було розпочато і які ніхто не збирається зупиняти. Єдине, на що воно може вплинути, – це на наші наміри якомога швидше ухвалити рішення щодо боргу ОПЗ перед Фірташем", - уточнив голова ФДМУ.

Нагадаємо, 31 березня 2016 року Стокгольмський арбітраж задовольнив клопотання Ostchem Holding Limited Дмитра Фірташа і наказав ПАТ "Одеський припортовий завод" до 31 серпня 2016 року утриматися від відчуження або обтяження своїх необоротних активів.

Як відомо, Фонд держмайна України має намір оголосити аукціон про приватизацію ПАТ "Одеський припортовий завод" у другій половині травня і провести його в червні.

Раніше прем'єр-міністр Арсеній Яценюк звинуватив Дмитра Фірташа в спробі банкрутства Одеського припортового заводу шляхом створення штучних боргів за газ.

Як відомо, всі рішення арбітражу, а саме торгової палати Стокгольмського суду, повинні бути підтверджені на території України.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua