Тука вважає, що "козаки" під Золотим "послали" кураторів РФ

П'ятниця, 8 квітня 2016, 11:54

Територію поблизу Золотого контролюють "козаки", які не підпорядковуються лідерам "ЛНР", тому контрольний пункт в'їзду-виїзду зазнавав обстрілів.

Таку версію озвучив голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгій Тука під час "Прямої лінії" у студії Луганського обласного телебачення, повідомляє "Укрінформ".

Говорячи про причини закриття контрольного пункту в’їзду-виїзду в місті Золотому на Луганщині, він спростував заяви бойовиків про те, що вони нібито не знали про будівництво там КПВВ.

"Заяви про те, що та сторона не знала про будівництво КПВВ, є провокацією, є повною брехнею", - сказав Тука.

"Просто – я знаю – за даними нашої розвідки та ділянка навпроти Золотого – вона контролюється козаками, які відверто послали подалі і Плотницького з його так званим військом, і кураторів з Росії. От і все", - заявив він.

Як відомо, 31 березня на околиці міста Золоте на Луганщині було відкрито КПВВ, який не пропрацював і однієї години через заборону проходу з боку бойовиків.

Попри попередні домовленості, досягнуті як у рамках підгруп із гуманітарних і економічних питань, так і на засіданні Тристоронньої контактної групи у Мінську, представники так званої "ЛНР" заблокували пропуск людей, автотранспорту і гуманітарних вантажів. 

Території, що знаходяться навпроти Золотого по той бік лінії розмежування – міста Первомайськ, Стаханов, Кіровськ, Ірміно, дійсно контролюються угрупованням самозваного стахановського атамана Павла Дрьомова, яке оголосило себе "донськими казаками".

Самого Дрьомова було вбито російськими спецпризначенцями 12 грудня минулого року (як раніше первомайського ватажка Євгена Іщенка).powered by lun.ua