Екс-мер Одеси Гурвіц: У Труханова є паспорти РФ і Греції

Субота, 9 квітня 2016, 03:11

Екс-мер Одеси Едуард Гурвіц заявив, що нинішній міський голова Геннадій Труханов має три іноземні паспорти.

Про це він повідомив в ефірі "Шустер Live" в п'ятницю ввечері, передає "Інтерфакс-Україна".

"Два роки тому ми отримали дані про два російських паспорта пана Труханова", - сказав він.

За інформацією Гурвіца, один з паспортів Труханов отримав в Буйнакську (РФ) в 1992 році після демобілізації з армії, через 10 років "паспорт був продовжений".

"Другий паспорт він отримав в Сергієвому Посаді, який, по наших відомостях, є обителлю ФСБ, там прописано і зареєстровано багато людей, які працюють на ФСБ. Він отримав цей паспорт в Сергієвому Посаді і прилетів в 2011 році його перереєструвати у зв'язку зі своїм 45- річчям", - заявив він.

Крім того, Гурвіц повідомив: "Є ще третій паспорт - це грецький паспорт. Він виданий на ім'я громадянина Узулопуса - мігранта з Грузії. Є довідка німецької поліції про те, що затриманий в Дюссельдорфі пан Труханов, виявляється, має паспорт на ім'я Узулопуса".

Політик підкреслив, що має в своєму розпорядженні документи, які підтверджують озвучену ним інформацію.

За його словами, на підставі відповідних документів група народних депутатів безуспішно намагалася через компетентні органи домогтися того, щоб не допустити висунення Труханова кандидатом в мери Одеси.

Гурвіц також зазначив, що належної реакції правоохоронних органів на дані документи два роки тому не було.

Раніше журналісти програми "Слідство.Інфо" з посиланням на документи панамської юридичної компанії Mossack Fonseca повідомили, що мер Одеси Геннадій Труханов нібито має російський паспорт і володіє будівельною компанією РОСТ через офшорні компанії на Віргінських островах. СБУ провели перевірку з цього приводу.powered by lun.ua