Слов’янська міськрада проголосувала за звільнення Штепи

П'ятниця, 6 травня 2016, 00:49

На пленарному засіданні позачергової сесії Слов'янської міської ради депутати проголосували за петицію звільнити колишнього мера Нелю Штепу.

Про це повідомляє місцевий сайт 6262.

На засіданні сесії начальник відділу з організаційного забезпечення депутатської діяльності Леся Мала запропонувала включити питання розгляді петиції до порядку денного, а також озвучила доповнення в Закон про звернення громадян. Щоб підтвердити важливість даного питання, своєрідна група підтримки Нелі Штепи роздала присутнім депутатам портрети колишнього мера.

 

Як повідомляється, раніше, на сайті Єдиної системи місцевих петицій з'явилося звернення з проханням звільнити екс-мера Слов'янська Нелю Штепу.

Із присутніх 27 депутатів "за" включення питання до порядку денного проголосувало 24.

Про безпосередньо саме звернення від депутатів міськради Ігор Жиров, Олексій Чиж і Сергій Пустовіт утрималися, а депутати від фракції "Самопоміч" Дмитро Кочуков і Сергій Кушнарьов проголосували проти. Таким чином більшість обранців Слов'янська підтримали клопотання до вищих органів державної влади про звільнення колишнього міського голови Нелі Штепи.

Як відомо, Штепа була затримана 11 липня 2014 року за підозрою в посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України, що призвело до загибелі людей, і створенні терористичної групи.

Штепа звинувачення заперечує і заявляє, що закликала Путіна ввести війська в Слов'янськ під загрозою бойовиків.

Водночас, як повідомляє Інтерфакс-Україна, у прокуратурі Харківської області заявили, що дане голосування депутатів може бути розцінене як тиск на суд.

"Оскільки депутати не є учасниками процесу, невідомо на яких підставах вони зробили висновок, що в діях обвинуваченої немає складу злочину. На нашу думку, такі рішення можуть бути розцінені судом як спроба тиску на його неупередженість", - заявили в прес-службі прокуратури.powered by lun.ua