МВС запустило по Україні сервісні центри на колесах

П'ятниця, 17 березня 2017, 15:03

Перші 20 мобільних сервісних центрів МВС роз’їхались у п'ятницю по Україні, щоб надавати послуги у віддалених населених пунктах.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ.

За даними МВС, автоцентри виїжджатимуть за графіком і надаватимуть найбільш поширені адміністративні послуги, що є в стаціонарних сервісних центрах МВС. Це - реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, заміна посвідчення водія, видача міжнародного посвідчення водія, а також прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимостей.

У кожному мобільному сервісному центрі громадян обслуговуватимуть два адміністратори і експерт, який проводитиме експертизу автомобіля.

Також повідомляється, що пересувні центри працюватимуть на запит місцевих органів влади. Подати заявку можна до Регіонального сервісного центру МВС в області.

У МВС зазначили, що люди, які захочуть скористатися послугами такого центру, знайдуть інформацію про необхідні документи, графік роботи і курсування на сайті Головного сервісного центру МВС у розділі "Мобільні СЦ".

Як повідомив у Facebook міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, мобільні СЦ створені на базі автомобілів Renault Master. Кожна машина укомплектована спеціальним обладнанням.

За його словами, МСЦ працюють по середах, четвергах і п'ятницях.

"Якщо Вам потрібно отримати наш сервіс, зверніться до вашого міської або сільської ради – і ми до Вас приїдемо!" – закликав голова МВС.

Аваков розповів, що фахівці Головного сервісного центру МВС проаналізували демографічне навантаження на різні регіони України, дорожню сітку і логістику міжміського громадського транспорту – і на підставі цього аналізу розробили схему надання мобільного сервісу жителям віддалених районів.

 
Фото: прес-служба МВС
 
 

Українська правдаpowered by lun.ua