Холодницький не приїде вночі в суд до Насірова

Понеділок, 6 березня 2017, 02:07

Очільник САП Назар Холодницький заявив, що до залу суду, де наразі перебуває голова ДФС Роман Насіров, не приїде.

Про це він повідомив в коментарі "5 каналу".

Раніше глава ДФС Роман Насіров передав через представників САП та НАБУ прохання до голів САП та НАБУ прибути до будівлі суду, де він перебуває, для  спільної заяви.

У зв’язку з тим, що час утримання Насірова під вартою сплинув, а суд, який мав обрати йому запобіжний захід, не відбувся, до активістів, які блокують приміщення суду, вийшов адвокат Насірова Олександр Лисак і зачитав заяву підозрюваного.

У заяві йдеться, що Насіров не вважає себе винним і надає добровільну згоду на тимчасове обмеження своїх конституційних прав, щоб дати можливість працівникам САП та НАБУ цілодобово вести за ним спостереження - у лікарні чи у будинку, де він перебуватиме. 

Адвокат також повідомив, що якщо керівники САП чи НАБУ не приїдуть,  Насіров має намір особисто вийти до людей, щоб донести свою позицію і далі - їхати до лікарні.

Водночас активісти розходитися не збираються і планують залишатися під судом до 9:30 ранку, коли зможе розпочатися засідання.

Як відомо, 5 березня в засіданні Солом'янського суду з обрання запобіжного заходу для глави ДФС було оголошено перерву, оскільки захист Насірова заявив клопотання про відвід судді Олександра Бобровника.  Речниця суду повідомила, що заяву захисту глави ДФС Романа Насірова про відвід судді буде розглянуто у понеділок.

НАБУ закликало суддів невідкладно розглянути клопотання про обрання запобіжного заходу Насірову.

Напередодні запобіжний захід також не було обрано - засідання суду було перенесено  на ранок 5 березня. 

В ніч на 3 березня детективи НАБУ вручили голові ДФС Роману Насірову повідомлення про підозру. Він підозрюється у вчиненні злочину передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України - "зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки".

За даними САП, дії Насірова завдали державі збитків у розмірі близько 2 млрд гривень. Кабмін відсторонив Насірова від посади на час розслідування. Прокурори САП просять суд про утримання Насірова під вартою або безпрецендентну заставу у сумі 2 млрд. гривень, та відсторонення його від посади голови Фіскальної служби.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: